Samo Marec

samo-02Samo Marec (1982), najčítanejší slovenský bloger, začal písať na blog SME, lebo si myslel, že to ľudí bude zaujímať. Keď nepíše, pracuje v reklamnej agentúre, kde vymýšľa. Pochádza z Vysokých Tatier, žije v Bratislave a nevidí dôvod, prečo by na to mal nadávať.

Svoj knižný debut This Is Hardcore písal šesť rokov. Je príbehom zo začiatku tisícročia a reflektuje nebezpečenstvá, ktorým mladí ľudia v tom čase čelili. Je plný hudby, svetiel a drog, zároveň však aj krehkej lásky, ticha a pokoja. Balansuje medzi dobrom a zlom, šťastím a nešťastím. Hoci sa tento príbeh neodohráva na žiadnom konkrétnom mieste, mohol by sa odohrávať kdekoľvek, situácie, v ktorých sa hrdinovia ocitajú a problémy, s ktorými sa musia vyrovnať, sú totiž aktuálne aj dnes bez ohľadu na miesto. Ste si istí, že viete, čo bude robiť dnes večer?

Trpel som s hrdinami, keď trpeli oni. Keď mali leto, mal som ho aj ja, hoci vonku práve snežilo. Ľudí v reálnom svete som prirovnával k postavám. Nespal som a potom niekoľkokrát spal v práci. Úplne som zmenil záver. Ráno som o nej pochyboval, cez deň sa vzdával, ale večer som bol nadšený.

Viac o tom ako šesť rokov „Samo knihu písal“ sa dočítate na jeho blogu samuelmarec.blog.sme.sk


There are no products in this group.

Pages: 1

Nasledujte nás

fb

Napíšte nám

info@limerick.sk